About

Ahoj, vítám tě na svém blogu. 🙂

Jmenuju se Nela Vítová, je mi 20 let a pocházím z Náchoda. Od loňského roku bydlím v Praze, kde studuji média a komunikaci.

Pár faktů o mně: Jsem docela snílek. V hlavě mám už od mala určitou představu o životě, který bych chtěla jednou žít, a snažím se si za tím jít. Naučila jsem se každý den udělat něco pro to, aby mě to posunulo tam, kam chci. Věřím v osud, ráda filozofuju nad životem a miluju lidi, kteří to cítí stejně (nebo alespoň podobně). Nenávidím stereotyp, takže každou chvíli potřebuju v životě nějakou změnu. Jsem hodně aktivní člověk, neumím trávit moc času doma (a když náhodou ano, vždycky si vymyslím nějakou aktivitu). Miluju cestování, a to hlavně díky rodičům, kteří mě k němu vedli od malička, za což jsem jim nesmírně vděčná. Miluju pivoňky, zmrzlinu, zvířata, dobrý kafe, fitko, módu, západy slunce, noční projížďky v autě, velký města (ještě víc pohled na velký města z letadla). Žiju víceméně zdravým životním stylem, který mě baví a naplňuje.

Mým snem a cílem v životě je procestovat celý svět a být prostě šťastná, protože to je podle mě jediná věc, na který opravdu záleží.